25/04/2019
Διαιτησία | Τετάρτη 20 Μαρτίου 2019 - 12:34

Κατσικογιάννης στην Καλαμαριά, Πολυχρόνης στα Περιβόλια

Ο Γιουματζίδης θα σφυρίξει στο Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας, ο Βουρνέλης στο Κέρκυρα - Εργοτέλης * Οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής

Με τη διεξαγωγή της 23ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής και η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Τετάρτη (20/3) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς.

Στην Καλαμαριά για το ματς του Απόλλωνα Πόντου με την Παναχαϊκη θα βρεθεί ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Ηπείρου, ενώ στα Περιβόλια για το Πλατανιάς – Βόλος ο Φώτιος Πολυχρόνης του Συνδέσμου Πιερίας.

Στη Δράμα για τον αγώνα της Δόξας με τον Απόλλωνα Λάρισας θα βρεθεί ο Μελέτιος Γιουματζίδης (Πέλλας), ενώ στην Κέρκυρα για την αναμέτρηση των Φαιάκων με τον Εργοτέλη ο Ματθαίος Βουρνέλης (Μακεδονίας).

Στο Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ηρακλής ορίστηκε ο Δημήτρης Μαλούτας (Ημαθίας).

Όλα τα ματς ξεκινούν στις 15.00

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (23/3)

Σπάρτη – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Πριόνας (Ευβοίας)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Πλατανιάς – Βόλος

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

4ος: Κολυτάς (Λασιθίου)

Κέρκυρα – Εργοτέλης

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Θανασιάς (Ηπείρου), Πήττας (Ηλείας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας)

Αιγινιακός – ΑΟΧ-Κισσαμικός

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Χατζημανώλης (Δωδεκανήσου)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ηρόδοτος – ΑΟΤ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κολλιάκος (Αθηνών), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Κυριακή (24/3)

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ηρακλής

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Στεφουλής (Γρεβενών), Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

Μοιραστείτε το: