22/03/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 - 17:11

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (17/2) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0
Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου 2-1
Α.Ε. Καλαμπακίου - Αετός Ορφανού 3-0
Νέστος Χρυσούπολης - Κεραυνός Πέρνης 1-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0
Ορφέας Ξάνθης - Καβάλα 1-2
Ασπίδα Ξάνθης - ΠΑΟ Κοσμίου 0-2

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Μελιτέας Μελίτης - Βέροια 0-4
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου 2-2
Εδεσσαϊκός - Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Γιαννιτσά - Λαγκαδάς 3-0
Νίκη Αγκαθιάς - ΠΟ Τρίγλιας 3-0
Μακεδονικός - Ερμής Αμυνταίου 1-1

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα - Γρεβενά Αεράτα 6-0
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αχέρων Καναλακίου 1-2
Σούλι Παραμυθιάς - Θεσπρωτός 0-0
Θρίαμβος Σερβιανών - Α.Ε. Λευκίμμης 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Τηλυκράτης 1-2
Ναυπακτιακός Αστέρας - Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Αστέρας Ιτέας - Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
Μετέωρα - Αλμυρός 0-3
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου 2-0
Πιερικός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0
Θησέας Αγριάς - Φωκικός 3-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Στυλίδα 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά - Επισκοπή 1-3
Παλαιοχώρα - Ιωνικός 0-0
Ατσαλένιος - Εθνικός 3-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Α.Ε. Νεάπολης 4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αμπελακιακός 2-1
Προοδευτική - Κερατσίνι 2-2
Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Διαγόρας - Πανμοβριακός 3-0
Θύελλα Ραφήνας - Νίκη Τραγανού 0-0
Πανηλειακός - Διαγόρας Βραχνέικων 0-1
Αστέρας Αμαλιάδας - Αχαρναϊκός 0-4
ΠΑΟ Βάρδας - Παναιγιάλειος 2-1
(16/2) Φοίβος Κρεμαστής - Ιάλυσος 0-2
Ρεπό: Παλληνιακός

7oς όμιλος (17η αγωνιστική)
Χαραυγιακός - Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Άγιος Ιερόθεος - Κόρινθος 3-0
Πανθηραϊκός - Απόλλων Ερέτριας 1-0
Ηλυσιακός - Καλλιθέα 2-1 (ΦΩΤΟ)
Χαλκίδα - Θύελλα Καμαρίου 1-1
Αιγάλεω - Αιολικός 1-0

8ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ερμιονίδα - Αμβρυσσέας 2-1
Α.Ο. Εικοσιμίας - Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
Α.Ο. Υπάτου - Πάμισος Μεσσήνης 3-0
Παναργειακός - Λέρνα 1-0
Ασπρόπυργος - Μανδραϊκός 4-0
Καλαμάτα - Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
(16/2) Πέλλανας Καστορείου - Παναρκαδικός 1-0
Μοιραστείτε το: