25/04/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 - 17:11

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (10/2) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Εθνικός Σιδηροκάστρου - Α.Ε. Καλαμπακίου 0-1
Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3
Ασπίδα Ξάνθης - Ορφέας Ξάνθης 0-2
Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
(9/2) Αετός Ορφανού - Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
(9/2) Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός 1-0

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Βέροια - ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αλμωπός Αριδαίας - Μελιτέας Μελίτης 3-0
Λαγκαδάς - Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΠΟ Τρίγλιας - Εδεσσαϊκός 1-0
Ερμής Αμυνταίου - Γιαννιτσά 1-1
Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς 2-3

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Τηλυκράτης - Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Κρόνος Αργυράδων - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Αχέρων Καναλακίου - Μακεδονικός Φούφα 1-1
Θεσπρωτός - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
Α.Ο. Φλωριάδας - Γρεβενά Αεράτα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Ο. Σελλάνων 1-0
Αλμυρός - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Νίκη Βόλου - Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Μετέωρα 3-3
Στυλίδα - Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Φωκικός - Πιερικός 2-3
Θησέας Αγριάς - Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ιωνικός - Ατρόμητος Πειραιά 5-0
Εθνικός - Επισκοπή 0-1
Α.Ε. Νεάπολης - Παλαιοχώρα 1-3
Αμπελακιακός - Ατσαλένιος 0-0
Κερατσίνι - Ο.Φ. Ιεράπετρας 2-1 (ΦΩΤΟ)
Γιούχτας - Προοδευτική 2-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Νίκη Τραγανού - Διαγόρας 1-2
Ιάλυσος - Θύελλα Ραφήνας 2-0
Αχαρναϊκός - Πανηλειακός 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Πανμοβριακός 3-0
Παλληνιακός - ΠΑΟ Βάρδας 0-1
(11/2) Παναιγιάλειος - Φοίβος Κρεμαστής
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7oς όμιλος (16η αγωνιστική)
Κόρινθος - Χαραυγιακός 0-1
Απόλλων Ερέτριας - Άγιοι Ανάργυροι 2-5
Καλλιθέα - Άγιος Ιερόθεος 2-0
Θύελλα Καμαρίου - Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός - Ηλυσιακός 2-1
Αιγάλεω - Χαλκίδα 1-0

8ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Λέρνα - Α.Ο. Εικοσιμίας 5-0
Μανδραϊκός - Α.Ο. Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός - Παναργειακός 2-1
Α.Ο. Κατασταρίου - Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα - Πέλλανας Καστορείου 3-1
Αστέρας Βλαχιώτη - Ερμιονίδα 2-0
Πάμισος Μεσσήνης - Αμβρυσσέας 0-2
Μοιραστείτε το: