12/12/2018
Διαιτησία | Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018 - 20:06

Οι διαιτητές στους αγώνες της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στα κυριακάτικα (9/12) παιχνίδια των 8 ομίλων

Με τα ματς της 10ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 11ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (9/12) το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (5/12) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.

Το Σάββατο (8/12) θα γίνουν τα παιχνίδια Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού (15.00) και Διαγόρας - ΠΑΟ Βάρδας (14.00), ενώ όλα τα υπόλοιπα ξεκινούν στις 15.00 της Κυριακής, εκτός από τα Ιάλυσος - Πανμοβριακός (12.45), Πανθηραϊκός - Αιολικός (11.00) και Μανδραϊκός - Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης

Μαυρίδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)

Ασπίδα Ξάνθης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κακουλίδης, Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

ΠΑΟ Κοσμίου - Νέστος Χρυσούπολης

Κεφίλης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)

Καβάλα - Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Σακκός (Σερρών)

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Πανσερραϊκός

Μπουτσίκος, Ανδρέου, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης - Αλέξανδρος Κιλκίς

Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης, Κοτανίδου (Δράμας)

(8/12) Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού

Πουλικίδης (Δράμας), Γκιόση, Δημητριάδης (Θράκης)

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Αγκαθιάς

Τακίδης (Κιλκίς), Τσακίρης, Οικονομίδης (Δράμας)

Μακεδονικός - Γιαννιτσά

Τζουμαλάκης, Κρυώνας (Σερρών), Κωτούλας (Κιλκίς)

Ερμής Αμυνταίου - Εδεσσαϊκός

Πάνος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

ΠΟ Τρίγλιας - Αγροτικός Αστέρας

Δραγούσης (Κιλκίς), Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Λαγκαδάς - Μελιτέας Μελίτης

Σαφούρης-Αργυρόπουλος (Σερρών), Μαλανδρής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Σουλίδης (Κοζάνης), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Βέροια - Άρης Παλαιοχωρίου

Μαρόπουλος, Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Μπεκιάρης, Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Κρόνος Αργυράδων - Θρίαμβος Σερβιανών

Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Τηλυκράτης - Ναυπακτιακός Αστέρας

Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)

Α.Ε. Λευκίμμης - Μακεδονικός Σιάτιστας

Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Θεσπρωτός - Γρεβενά Αεράτα

Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Αχέρων Καναλακίου - Α.Ο. Φλωριάδας

Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων - Αναγέννηση Καρδίτσας

Τασιόπουλος, Σακκάς, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Θησέας Αγριάς - Πιερικός

Τσιοφλίκη, Νίκζας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Φωκικός - Ολυμπιακός Βόλου

Γκάμαρης, Δόσης, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Στυλίδα - Μετέωρα

Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Αστέρας Ιτέας

Αγγελούλης, Στάικος (Λάρισας), Μπάλας (Τρικάλων)

Νίκη Βόλου - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Μελτζανίδης, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Απόλλων Μακρυχωρίου - Αλμυρός

Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Αλεξόπουλος, Σταφυλάς (Τρικάλων)

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά - Προοδευτική

Αλιάγας, Πλακάς (Δυτικής Αττικής), Πασπάτης (Σάμου)

Γιούχτας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Σκούτας (Χαλκιδικής)

Κερατσίνι - Ατσαλένιος

Κατόπης (Σάμου), Μητράκος, Μητροφάνης (Αθηνών)

Αμπελακιακός - Παλαιοχώρα

Ρούσσος, Τριαντάφυλλος, Σανός (Κορινθίας)

Α.Ε. Νεάπολης - Επισκοπή

Κρασαγάκης, Μαυρουδής, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

Ιωνικός - Εθνικός

Μπακογιάννης, Ζήρδας (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Παλληνιακός - Αστέρας Αμαλιάδας

Ψυχούλας, Σοφός, Κελεπούρης (Βοιωτίας)

Παναιγιάλειος - Πανηλειακός

Ματσούκας, Λύσσαρης, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αχαρναϊκός - Θύελλα Ραφήνας

Βλάχος, Τσαλίκογλου, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Ιάλυσος - Πανμοβριακός

Παρχαρίδης (Δράμας), Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Νίκη Τραγανού - Διαγόρας Βραχνέικων

Βεργέτης, Κύριος (Αρκαδίας), Λυκομήτρος (Αργολίδας)

(8/12) Διαγόρας - ΠΑΟ Βάρδας

Καλογερόπουλος (Αθηνών), Γούρνιας, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός - Αιολικός

Νταούλας, Χαντζίκος, Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος - Θύελλα Καμαρίου

Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραθανάσης, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)

Άγιοι Ανάργυροι - Καλλιθέα

Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Καφρίτσας, Τζίκας (Αθηνών)

Κόρινθος - Απόλλων Ερέτριας

Πουλόπουλος, Καρακελές (Πειραιά), Καραμπάσης (Λέσβου)

Χαλκίδα - Χαραυγιακός

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Σγουράκης (Πειραιά)

Ηλυσιακός - Αιγάλεω

Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Κουρέντας (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μανδραϊκός - Α.Ο. Εικοσιμίας

Βλουτέλης (Λέσβου), Όντος, Γενναίος (Αθηνών)

Λέρνα - Αμβρυσσέας

Σταυρόπουλος, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Πάμισος Μεσσήνης

Ρούτσης (Κορινθίας), Λέκκας, Γκουριώτης (Αργολίδας)

Ερμιονίδα - Πέλλανας Καστορείου

Φωκάς, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Καλαμάτα - Ασπρόπυργος

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Βεργέτης (Αρκαδίας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Α.Ο. Κατασταρίου - Παναργειακός

Μαρκαντωνάτος, Καραλής (Ηλείας), Οικονόμου (Αχαΐας)

Παναρκαδικός - Α.Ο. Υπάτου

Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά), Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής).

Μοιραστείτε το: