Ποιοι θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των οκτώ ομίλων το Σάββατο (17/2)
Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής θα συνεχιστεί το Σάββατο (17/2) λόγω Αποκριάς με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (14/2) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.
Το μοναδικό ματς που θα γίνει την Κυριακή (18/2) είναι αυτό μεταξύ Παναργειακού και Αιολικού στις 13.15, ενώ τα σαββατιάτικα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 15.00, εκτός από τα Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος, Διαγόρας - Ρόδος, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Χαλκίδα και Πανθηραϊκός - Ερμιονίδα που έχουν ώρα έναρξης τις 13.00, 16.00, 12.00 και 12.00 αντίστοιχα.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Ελπίδα Σκουτάρεως
Δρακίδης, Δανδανίδης, Γκιόση (Θράκης)
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Ορφέας Ξάνθης
Τεβεκέλης, Φράγιος, Τυριακίδης (Μακεδονίας)
Δόξα Προσκυνητών - Καβάλα
Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ, Κεχαγιά (Ξάνθης).
Άρης Αβάτου - Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Ψωμόπουλος (Καβάλας), Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)
Αετός Ορφανού - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Χαψάς, Αναστασιάδης (Σερρών), Οικονομίδης (Δράμας)
Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης
Τσοπουλίδης, Χατζημωυσιάδης, Γκοντολιάς (Ξάνθης)
2ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Άρης Παλαιοχωρίου
Θεοδωρόπουλος, Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)
Νάουσα - Καμπανιακός
Κατεριάδης, Δεμερτζής, Αρέστης (Πέλλας)
Αγροτικός Αστέρας - Αλμωπός Αριδαίας
Δραγάτης, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Μακεδονικός - Ηρακλής
Δραγούσης (Κιλκίς), Καμπούρης, Κρυωνάς (Σερρών)
Α.Ε. Καρίτσας - Πιερικός
Μαλούτας, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)
Α.Ο. Καρδίας - Λαγκαδάς
Παλιούρας, Τασόπουλος, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Κιλκισιακός - Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Μαμασούλας, Ανδρέου, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)
3ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Ζαμπαλάς, Κόλλιας, Κοττορός (Ηπείρου)
Δόξα Κρανούλας - Θεσπρωτός
Ρούσσος - Μπεκερτζής, Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας)
Μακεδονικός Φούφα - Τηλυκράτης
Βρέσκας, Θεοδώρου (Πιερίας), Παπαδάκης (Ημαθίας)
Πανλευκάδιος - Ερμής Αμυνταίου
Μπαλατσούκας, Τίκας Δ., Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας - Σκουφάς Κομποτίου
Γιούργας, Μιχαλάς (Κέρκυρας), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
ΝΠΣ Βόλος - Οπούντιος Μαρτίνου
Τσιοφλίκη, Καραγιάννης, Νάκας (Λάρισας)
Διγενής Νεοχωρίου - Αστέρας Ιτέας
Καρατέρπος, Ιωαννίδης, Εμμανουήλ (Κοζάνης)
Νίκη Βόλου - Αμβρυσσέας
Πολυχρόνης, Ταγκαλίδης, Μηνούδης (Πιερίας)
Βελούχι - Ρήγας Φεραίος
Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Κουτρομάνος (Αιτωλοακαρνανίας)
Θήβα - Ολυμπιακός Βόλου
Ζαχαρόπουλος, Βιντσετζάτος (Ανατολικής Αττικής), Κεφαλιάκος (Πειραιά)
Αλμυρός - Α.Ο. Σελλάνων
Λαθύρης, Λιτοσελίτης, Γάκος (Φθιώτιδας)
5ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος
Ανδριανός, Γεωργακόπουλος, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)
Διαγόρας Βραχνέικων - Αχαϊκή
Σταυρόπουλος, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)
ΠΑΟ Βάρδας - Παλληξουριακός
Λιάρος, Παναγάκος, Ροζάκης (Λακωνίας)
Παναρκαδικός - Πανηλειακός
Ρούσσος, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)
Καλαμάτα - Τσικλητήρας Πύλου
Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος, Καρβούνης (Μεσσηνίας)
Αστέρας Αμαλιάδας - Λεωνίδιο
Κόλλιας, Λέκκας, Λυκομήτρος (Αργολίδας)
6ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Ασπρόπυργος - Προοδευτική
Κορδολαίμης, Πολυχρονιάδης (Ανατολικής Αττικής), Πετρίδης (Χίου)
Πέλοπας Κιάτου - Κερατσίνι
Χαλδαίος, Λιαμπότης, Στάμος (Αθηνών)
Εθνικός - Ιάλυσος
Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας)
Ιωνικός - Λουτράκι
Γρίμμας, Αραβίδης, Κασιμάτης (Αθηνών)
Διαγόρας - Ρόδος
Μιχαηλίδης, Παγουράς, Σοφός (Βοιωτίας)
7ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Ερμιονίδα
Ψυχούλας, Δελλής, Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Χαλκίδα
Ντουμιτρέσκου, Παγουρτζής, Φαγκρίδας (Πειραιά)
Θύελλα Ραφήνας - Τριγλία Ραφήνας
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Κορτέσης (Αθηνών), Καλλής (Ανατολικής Αττικής)
Ταμυναϊκός - Αήττητος Σπάτων
Φίτσας, Πλακάς, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)
Παναργειακός - Αιολικός
Γκάμαρης, Δέτση (Αθηνών), Τζιλίρης (Πειραιά)
8ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Παλαιοχώρα - Ηρόδοτος
Φώτης, Πριόνας (Εύβοιας), Καφεσσάκης (Λασιθίου)
Ερμής Ζωνιανών - Αιγάλεω
Ρατσιάτος (Αργολίδας), Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)
Άγιος Ιερόθεος - Φωστήρας
Μαχαίρας, Σταυρόγλου, Νικολάου (Αθηνών)
Ηλυσιακός - Κηφισιά
Κάτοικος, Τσολακίδης (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου)
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ατσαλένιος
Τσαγκαράκης (Χανίων), Λιοδάκης, Μαυρεδάκης (Ρεθύμνου).