Ποιοι θα σφυρίξουν στα ματς των οκτώ ομίλων την Κυριακή (21/1)
Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής θα συνεχιστεί την Κυριακή (21/1) με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Πέμπτη (18/1) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.
Οι αναμετρήσεις θα ξεκινήσουν στις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Σκουφάς Κομποτίου - Α.Ε. Λευκίμμης, Λεωνίδιο - Παλληξουριακός, Ρόδος - Ιάλυσος και Πανθηραϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής, που έχουν ώρα έναρξης τις 14.00, 12.00, 17.00 και 13.00 αντίστοιχα.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Κιοτζένης, Κηλικιώτης, Κεχαγιά (Ξάνθης)
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Νέστος Χρυσούπολης
Παλιούρας, Κουφός, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
Καβάλα - Απόλλων Παραλιμνίου
Γκορτσίλας, Αϊναλής, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού
Δρακίδης, Καραγιάννης, Γκιόση (Θράκης)
Ελπίδα Σκουτάρεως - Άρης Αβάτου
Πολυχρόνης (Πιερίας), Μεταξιώτης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
Δόξα Προσκυνητών - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Γκοντόλιας (Ξάνθης)
2ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Α.Ε. Καρίτσας - Άρης Παλαιοχωρίου
Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Νίκζας, Καρακώστας (Λάρισας)
Α.Ο. Καρδίας - Μακεδονικός
Χανίδης, Κωνσταντίν, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)
Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Πολυχρονίου (Καστοριάς), Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)
Κιλκισιακός - Νάουσα
Παρχαρίδης, Οικονομίδης, Ραβικάλης (Δράμας)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)
Λαγκαδάς - Αλμωπός Αριδαίας
Τρακαλιάνης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)
Ηρακλής - Πιερικός
Κατόπης (Σάμου), Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)
3ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανλευκάδιος - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Σιντόρης, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας - Καστοριά
Κωστούλας, Μάνος (Άρτας), Γιώτης (Ηπείρου)
Αστέρας Παραποτάμου - Μακεδονικός Φούφα
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας)
Σκουφάς Κομποτίου - Α.Ε. Λευκίμμης
Νέος, Λιόντος, Τσαντάς (Ηπείρου)
Ερμής Αμυνταίου - Θεσπρωτός
Γρατσάνης, Νταλούκας, Σταφυλάς (Τρικάλων)
Νέος Αμφίλοχος - Τηλυκράτης
Πάνος, Καραλής, Κοττορός (Ηπείρου)
4ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Θήβα - Οπούντιος Μαρτίνου
Φίτσας, Νατσιόπουλος, Παύλος (Δυτικής Αττικής)
Αλμυρός - Βελούχι
Μέγας, Ταγκαλίδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)
Αχιλλέας Φαρσάλων - Νίκη Βόλου
Λαθύρης, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)
Α.Ο. Σελλάνων - ΝΠΣ Βόλος
Μπλούνας, Καλύβας, Γάκος (Φθιώτιδας)
Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Ιτέας
Τσιμεντερίδης, Ιωαννίδης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)
Ρήγας Φεραίος - Αμβρυσσέας
Αγγελούλης, Τσάπραζης, Πατέτσος (Λάρισας)
5ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου - Διαγόρας Βραχνέικων
Καλογεράκος (Ζακύνθου), Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)
Αστέρας Βλαχιώτη - ΠΑΟ Βάρδας
Αγγελάκος, Τριανταφύλλου, Κύριος (Αρκαδίας)
Αστέρας Αμαλιάδας - Παναρκαδικός
Τζαγκαράκης, Μεσσήνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
Καλαμάτα - Πανηλειακός
Γκάμαρης, Νιδριώτης (Αθηνών), Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)
Λεωνίδιο - Παλληξουριακός
Τσιρογιάννης, Γεωργακόπουλος, Βασιλόπουλος (Αχαΐας)
Αχαϊκή - Ζάκυνθος
Αθανασίου (Άρτας), Βασιλόπουλος, Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
6ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Προοδευτική - Διαγόρας
Φώτης (Εύβοιας), Δέτση, Ζήρδας (Αθηνών)
Εθνικός - Ιωνικός
Κακριδής, Γιαννίκος (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)
Ασπρόπυργος - Ζευγολατιό
Αλαμπέης, Τζίκας, Χιόνης (Αθηνών)
Κερατσίνι - Λουτράκι
Ξηρογιάννης, Δελλής, Κορακιανίτης (Βοιωτίας)
Ρόδος - Ιάλυσος
Μιχόπουλος, Τασούλιας, Ανδρέου (Μακεδονίας)
7ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων - Θύελλα Ραφήνας
Δραγάτης, Μητάρης, Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
Πανθηραϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ιωαννίδης, Κορωνάς (Πειραιά), Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)
Ταμυναϊκός - Ερμής Κιβερίου
Ευθυμίου, Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)
Αιολικός - Χαλκίδα
Περράκης, Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)
Τριγλία Ραφήνας - Ερμιονίδα
Μπαλαχούτης, Κεφαλιάκος, Φαγκρίδας (Πειραιά)
8ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Ηρόδοτος - Ηλυσιακός
Σωτηριάδης, Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
Άγιος Ιερόθεος - Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ζαχαρόπουλος, Βιντσεντζάτος, Μάναλης (Ανατολικής Αττικής)
Παλαιοχώρα - Α.Ε. Μυλοποτάμου
Κρασαγάκης, Γαρεφαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Αιγάλεω - Ατσαλένιος
Ντουμιτρέσκου, Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Ψύλλος (Λέσβου)
Κηφισιά - Φωστήρας
Μπαϊρακτάρης, Κοκαρίδας, Στάμος (Αθηνών).