25/04/2018
Διαιτησία | Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018 - 20:15

Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στα ματς των οκτώ ομίλων το Σαββατοκύριακο (13-14/1)

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (13-14/1) με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (10/1) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.

Το Σάββατο θα γίνουν δύο ματς και συγκεκριμένα τα NΠΣ Βόλος - Ρήγας Φεραίος και Ιωνικός - Προοδευτική, που έχουν ώρα έναρξης τις 15.00 και 16.00 αντίστοιχα.

Τα υπόλοιπα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15.00, εκτός από τις αναμετρήσεις Α.Ε. Λευκίμμης - Νέος Αμφίλοχος, Ζάκυνθος - Λεωνίδιο και Ερμιονίδα - Αιολικός, που θα ξεκινήσουν στις 14.00, 13.30 και 13.15 αντίστοιχα.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης - Α.Ε. Διδυμοτείχου

Χαψάς, Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Μπαλάσας, Τασόπουλος, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού - Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

Ασβεστόπουλος, Παπαδόπουλος, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Άρης Αβάτου - Καβάλα

Γεωργιτσόπουλος, Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

Δόξα Προσκυνητών - Ορφέας Ξάνθης

Τζουμαλάκης (Σερρών), Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Ελπίδα Σκουτάρεως

Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)

Εδεσσαϊκός - Άρης Παλαιοχωρίου

Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)

Κιλκισιακός - Α.Ο. Καρδίας

Κατεριάδης, Μίλτσης, Αρέστης (Πέλλας)

Φίλιππος Αλεξάνδρειας - Α.Ε. Καρίτσας

Δραγάτης, Πασσαλής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Λαγκαδάς - Αγροτικός Αστέρας

Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Ανδρέου, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

Πιερικός - Νάουσα

Λυμπούδης, Μποζατζίδης, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Ηρακλής - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Θεοχάρης, Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Καμπανιακός - Αλμωπός Αριδαίας

Σουλίδης, Μπαλιάγκας, Εμμανουήλ (Κοζάνης)

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Α.Ε. Λευκίμμης - Νέος Αμφίλοχος

Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Θεσπρωτός - Τηλυκράτης

Πουλημάς (Κέρκυρας), Θανασιάς, Γιώτης (Ηπείρου)

ΑΕΠ Καραγιαννίων - Εθνικός Φιλιππιάδας

Πολυχρόνης, Βρούζος, Θεοδώρου (Πιερίας)

Πανλευκάδιος - Αστέρας Παραποτάμου

Μπούμπας, Κοττόρος, Αντωνίου (Ηπείρου)

Μακεδονικός Φούφα - Σκουφάς Κομποτίου

Μπαΐλης, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Δόξα Κρανούλας - Ερμής Αμυνταίου

Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αστέρας Ιτέας - Αμβρυσσέας

Διώτης (Ευρυτανίας), Δόσκορης (Φθιώτιδας), Κούρλος (Ευρυτανίας)

Οπούντιος Μαρτίνου - Αλμυρός

Κουφογιάννης, Χλεμπογιαννης, Νικογιάννης Τσιπούρας (Φωκίδας)

Θήβα - Αχιλλέας Φαρσάλων

Βλάχος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής), Σπάρταλης (Δωδεκανήσου)

Νίκη Βόλου - Α.Ο. Σελλάνων

Στυλιανός, Τζάνης, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Διγενής Νεοχωρίου - Ολυμπιακός Βόλου

Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

ΝΠΣ Βόλος - Ρήγας Φεραίος

Καλαντζής, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ζάκυνθος - Λεωνίδιο

Ρούτσης, Αντωνόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

ΠΑΟ Βάρδας - Τσικλητήρας Πύλου

Γκριτζέπης, Χαραλαμπόπουλος, Καματάκης (Αρκαδίας)

Παναρκαδικός - Διαγόρας Βραχνέικων

Λιάρος, Ισάκοβ, Ροζάκης (Λακωνίας)

Πανηλειακός - Αστέρας Βλαχιώτη

Ζαραβίνος, Δέτση, Ζήρδας (Αθηνών)

Παλληξουριακός - Αστέρας Αμαλιάδας

Μακρυπόδης, Κακαφώνης, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

Αχαϊκή - Καλαμάτα

Παναγιωτόπουλος, Βαλλιάνος, Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας)

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ζευγολατιό - Εθνικός

Μαχαίρας, Σταυρόγλου, Στάμος (Αθηνών)

Λουτράκι - Πέλοπας Κιάτου

Πουλόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά), Μέστρος (Λέσβου)

Ρόδος - Ασπρόπυργος

Τσιαουσίδης, Σιανίδης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Ιάλυσος - Κερατσίνι

Βρέσκας, Γιάντσης (Ημαθίας), Φράγιος (Μακεδονίας)

Ιωνικός - Προοδευτική

Τσαγκαράκης (Χανίων), Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ερμιονίδα - Αιολικός

Γιαννόπουλος, Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αήττητος Σπάτων

Μπακογιάννης, Καραγιαννίδης, Τσολακίδης (Αθηνών)

Ερμής Κιβερίου - Πανθηραϊκός

Ανδριανός Κ., Ανδριανός Μ.,Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Χαλκίδα - Παναργειακός

Κάτοικος, Κασιμάτης, Βαξεβανέλλης (Αθηνών)

Τριγλία Ραφήνας - Ταμυναϊκός

Λεμπέσης, Σγουράκης (Πειραιά), Μουτάφης (Κυκλάδων)

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος

Κασσελάκης, Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

Α.Ε. Μυλοποτάμου - Άγιος Ιερόθεος

Βλάχος (Ανατoλικής Αττικής), Δασκαλάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

Ατσαλένιος - Ερμής Ζωνιανών

Ταμπουχρατζής, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Κηφισιά - Παλαιοχώρα

Πατεμτζής (Ηρακλείου), Ντζουροπάνος, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

Φωστήρας - Αιγάλεω

Δημητρόπουλος, Βαλκάνος, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Μοιραστείτε το: