Οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων σε 1ο, 2ο, 3ο και 4ο όμιλο
Έστω και με χαρακτηριστική καθυστέρηση το πρωτάθλημα Νέων της Β' Εθνικής θα ξεκινήσει το προσεχές Σάββατο (22/1) και την Τρίτη (17/1) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των τεσσάρων ομίλων.
Η Α' φάση αρχίζει στις 22 Ιανουαρίου και θα ολοκληρωθεί στις 26 Μαρτίου, ενώ στους ημιτελικούς θα βρεθούν αντιμέτωποι ο νικητής του Α' ομίλου με τον νικητή του Β' ομίλου και ο νικητής του Γ' ομίλου με τον νικητή του Δ' ομίλου.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος
1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Καλλονή - Πανελευσινιακός
2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Σπάρτη - Αχαρναϊκός
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Καλλονή
3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Σπάρτη - Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα
Αχαρναϊκός - Καλλονή
4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός
Καλλονή - Σπάρτη
5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Σμύρνης - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός
Καλλονή - Καλλιθέα
6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Σπάρτη - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός
Πανελευσινιακός - Καλλονή
7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)
Αχαρναϊκός - Σπάρτη
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός
Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης
8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός - Σπάρτη
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης
Καλλονή - Αχαρναϊκός
9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Σπάρτη - Καλλονή
10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)
Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Καλλονή
2ος όμιλος
1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Αιγινιακός - Άρης
Πανσερραϊκός - Πανθρακικός
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Άρης - Πανσερραϊκός
Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Αιγινιακός
3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός
Αγροτικός Αστέρας - Άρης
Ρεπό: Πανθρακικός
4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας
Άρης - Πανθρακικός
Ρεπό: Πανσερραϊκός
5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Πανθρακικός - Αιγινιακός
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης
6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Άρης - Αιγινιακός
Πανθρακικός - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός - Άρης
Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός
Ρεπό: Αιγινιακός
8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)
Αιγινιακός - Πανσερραϊκός
Άρης - Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Πανθρακικός
9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)
Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός
Πανθρακικός - Άρης
Ρεπό: Πανσερραϊκός
10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)
Αιγινιακός - Πανθρακικός
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Άρης
3ος όμιλος
1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία
2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία - Παναιγιάλειος
3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Λαμία
4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Λαμία
6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία - Τρίκαλα
4ος όμιλος
1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Κισσαμικός - ΟΦΗ
Ρεπό: Χανιά
2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Χανιά - Κισσαμικός
Ρεπό: ΟΦΗ
3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ - Χανιά
Ρεπό: Κισσαμικός
4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ - Κισσαμικός
Ρεπό: Χανιά
5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Κισσαμικός - Χανιά
Ρεπό: ΟΦΗ
6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Χανιά - ΟΦΗ
Ρεπό: Κισσαμικός